גיאומטריה מקודשת: שפת האור

22-Icosa-142-Gold-NB.png

שפת האור כשמה כן היא, מקורה באור האלוהי, הזורח בכל אחד מאתנו.

שפת האור היא כלי אור מתקדם הפותח את התודעה שלנו לרב-ממדיות ולעולמות עליונים, בהם כול יצירה היא אפשרית, כאשר היא מסונכרנת עם המקור.

 

שפת האור מגשימה ביטוי ויצירה מעבר למילים, מעבר למגבלות השפה, מעבר לתפיסות אישיות, ולאמונות מגבילות. באמצעותה ניתן לרקום לתוך מציאות קיימת תפיסות ורעיונות חדשים שמעלים את התדר בתודעה.

 

כאשר מסתכלים על רטטים של שפת האור דרך עיניים פיסיות, הרשו לעצמכם לנטרל את המיינד, ולאפשר למידע לזרום לעין השלישית והלאה לתודעה הגבוהה...

 

הקושיות והשאלות שהמיינד יעמיד בפניכם יהוו מחסום בפני הרטטים העדינים.

אין כל דרך להבין את שפת האור דרך המיינד, אלא פשוט לחוש את הרטט בתוככם, את האור הקורן לתוך התודעה שלכם, ולקבל את השינוי המתהווה באהבה.

 

המפגש הראשון שלי עם שפת האור היה מאוד קשה למיינד שלי... 

המיינד שלי ניסה בכל דרך להבין "מה זה אומר", לתת פרשנויות דרך השכל, אך נכשל שוב ושוב, ואני נותרתי מתוסכלת על חוסר ההבנה...

אז עלו גם ספקות: "אולי זו המצאה מפוקפקת? אולי כל זה לא קיים בכלל?"

כן, המיינד שלי שיחק והיתל בי, עד שנכנעתי והתמסרתי...

 

הרטטים העדינים (והמאוד עוצמתיים) של שפת האור שטפו את הגופים העדינים שלי והדהדו אט אט בגופי הפיסי ובכל המעטפת הדחוסה סביבי. חשתי שמשהו קורה, פתאום שמתי לב עד כמה התחדדו החושים שלי ועד כמה השדה האנרגטי שלי נהיה רגיש.

 

בסיום שלושה ימים אינטנסיביים של חניכה לשפת האור 1 ו 2, לא יכולתי להיות עוד במרחב עם טלוויזיה דולקת... זה צרם לי בכל חושיי. זה היה אחד הסימנים הראשונים שמשהו בתוכי השתנה.

ככל שהמשכתי לעבוד עם שפת האור, עבורי ועבור אחרים, הגופים שלי שינו תדר והפכו להיות פחות דחוסים ויותר מעודנים. התודעה שלי נפתחה לתובנות חדשות, ויכולת היצירה שלי התעצמה. 

המציאות שלי השתנתה, התפאורה התחלפה, גלגול חיים נוסף בתוך גלגול חיים נוכחי, ונפתחתי לאפשרויות אינסופיות בחיי...

 

שפת האור היא כלי יצירה עבור התודעה הגבוהה: מיזוג העולמות העליונים לתוך התחתונים, והעלאת התדר של העולמות התחתונים לתוך העליונים.

 

שפת האור מביאה אינסוף אפשרויות יצירה ובריאה למציאות חיינו, זו אלכימיה אלוהית, שפורצת דרך המגבלות האנושיות ומאירה גוונים נוספים בקשת הצבעים שלא ראיתם קודם...

 

אם הגעתם לקרוא על "שפת האור" זה לא במקרה... הנשמה שלכם בוודאי מבקשת מעוף חדש, תנועה מחודשת, להשתחרר מכבלים ישנים ולהביא אור חדש לחייכם.

 

הקשיבו לקול הפנימי שלכם ואפשרו לעצמכם להתמסר לאמת האלוהית הקורנת משפת האור. ככל שתעמיקו לעבוד עם תדרי האור, כך מערכות החישה שלכם יתפתחו לדרגות מעודנות וגבוהות יותר, ותגלו עוד רבדים של העצמי האמיתי.

 

זה אחד הכלים היפים והעוצמתיים לתהליך ריפוי והתרחבות התודעה כי אין בו מילים, ואין בו מגבלות של השכל האנושי. יש בו רטט נקי וזוהר, יש בו דיוק, יש בו בהירות, ויש בו את רטט האהבה האלוהית.