טיפולים שמאניים

אודות הטיפול השמאני

במה ריפוי שמאני יכול לשרת אותי 

פורמולות טיפול לבחירתכם

צור קשר

אודות הטיפול השמאני

 

"טיפול שמאני" הוא כותרת לתהליך ריפוי החובק את כל עושר הווייתכם וקיומכם. זהו ריפוי המתקיים דרך כל רובדי הקיום שלכם:

הקיום הפיסי והגשמי, הקיום האנרגטי, הקיום של העצמי העליון, הקיום הנשמתי, והקיום האוניברסלי. הטיפול השמאני הוא תהליך ריפוי רב-ממדי, שקורה ברגע הנוכחי ובמרחב הקוסמי העל-זמני, משלב אנרגיה ארצית עם אנרגיה קוסמית ומביא אותן לאחדות מאוזנת בתוכך. 

הטיפול השמאני מתרחש ברגע הנוכחי, בהווה, בו הכול אפשרי וקיים.

יחד עם זאת הריפוי אינו תלוי בזמן ובמרחב, ומתקיים בממדים הנצחיים, בתוך שקט וריק אינסופי. זהו מרחב בריאה ויצירה מקודש, המאפשר שינוי מוחלט וצמיחה מאפס... זהו מרחב של שקט מקודש בו כל דבר יכול לבוא לידי מימוש במלוא הפוטנציאל שלו. זה המקום בו הכול מתחיל מאפס, בו זרעים נובטים מכוח הפוטנציאל העצום הקיים בהם. הריפוי הוא האפשור לשינוי להתרחש ולהתממש. במרחב מקודש שמאפשר "התחלה מאפס" הריפוי קורה.  

בתהליך הריפוי אתם יכולים לראות יותר ויותר חלקים בתוככם שהיו נחבאים או מוסתרים, ומבקשים להתגלות באור. מחלה, כאב או כל חוסר איזון הבאים לידי ביטוי בישותכם הם למעשה חלקים שנמנעים מהאור או מונעים מהאור להתקיים בתוכם. בקשה לריפוי שמאני היא בקשה מעומק ישותכם לרפא את סיבת המקור של אותו חוסר איזון, ולהאיר את אותו חלק מוסתר, שגורם לכם סבל וכאב בחייכם.

 

ריפוי שמאני מטפל בסיבת המקור של הבעיה, המחלה, הדפוס, ההתמכרות או האמונה שיצרה הפרה של איזון בתוככם, ומביא להשלמה בריפוי, כך שהבעיה לא תחזור על עצמה שוב. זהו תהליך שמטפל בשורש העניין, ומאפשר לכם ריפוי, השתנות, התמרה, ואיחוד מחודש עם כל חלקי הווייתכם. זהו טיפול שמאפשר לעצמכם היכרות מחודשת עם "העצמי האמיתי" שלכם, עם יכולותיכם, עם כישורכם, עם הפוטנציאל שלכם, ועם הדרך שבאתם לעשות בעולם הזה. 

 

אם נעמיק בסיבות השונות להפרת האיזון בחייכם ולהיווצרות הבעיה, המחלה, הדפוס, האמונה, ההתמכרות או ההרגל בחייכם, נוכל לראות שזה נגרם כתוצאה מחוסר או עודף באנרגיה מסוימת. מצב זה מביא סבל, כאב, תסכול, מחנק, היצרות וחוסר נוחות בחייכם. וכל זה מונע מתוך תחושת פחד, שמכסה על העוצמות שלכם ועל האור האמיתי שלכם. תחושת הפחד גורמת לכם להסתתר מאחורי דימויים ומסיכות, שמסתירים ממכם את כוחכם האמיתי. 

 

כשאתם נכנסים לתהליך של "ריפוי שמאני" אתם מבקשים לגלות את עצמכם עוד ועוד... לחשוף את עצמכם לאור, להביא את נוכחותכם המלאה באור, לראות ולהכיר ביכולות וביופי שלכם, לבטא את הפוטנציאל האישי והייחודי שלכם, ולחיות את האמת שהנכם.  

כל ישותכם הארצית והקוסמית מתאחדת בשדה הטיפול השמאני.

זו קריאה של נשמתכם לריפוי, לצמיחה, לגדילה, להתרחבות, להתפתחות, ולהכרה במהותכם האלוהית. זוהי קריאה לחיות בתדר של אהבה, זוהי קריאה להרמוניה ואיחוד בין עולמות תחתונים לעליונים, זוהי קריאה לשילוב הקוסמי בארצי, והארצי בקוסמי. נשמתכם כמהה להתגלות ולהתגלם במארג ישותכם, כדי להביא לקדמת הבמה את האמת הנצחית שהנכם. 

במה ריפוי שמאני יכול לשרת אותי?

 

הריפוי השמאני עובד עם כל חלקי קיומכם והווייתכם, ונותן מענה לכל חלק בתוככם שזקוק לריפוי, ומבקש שינוי. לכל בקשה ותפילה שקיימת בתוככם, יש מענה ויש תשובה. שדה הריפוי השמאני מקיים בתוכו הכול, ומאפשר לכם לגלם את המהות האמיתית של נשמתכם בישותכם הארצית. 

דוגמאות לטיפולים באמצעות ריפוי השמאני:

 • ניקוי רעלים ופסולת מכל הגופים

 • שחרור אמונות ודפוסי מחשבה שמהווים מחסום להתקדמות בדרך

 • הגברת ביטחון עצמי וחוסן נפשי

 • ריפוי לב שבור

 • ניקוי כבלים ממערכות יחסים

 • ריפוי טראומות מהילדות (גם אם הזיכרונות מודחקים)

 • ריפוי מערכות יחסים עם הורים / בני משפחה / בני זוג / ילדים / או כל אחר משמעותי

 • ניקוי ישויות ועלוקות אנרגטיות

 • סגירת חורים ודליפות אנרגיה בהילה

 • החזרת חלקיקי נשמה

 • חיזוק הקשר עם קול הנשמה

 • החזרת יכולת הנהגה עצמית

 • פתיחת מחסומים של פוריות ושפע

 • קבלת אנרגיה אלוהית טהורה לפריצת דרך

 • ועוד...

מה עוד?

 

מצבי חולי פיסיים הם ביטוי של איזון שהופר בגופים העדינים:

בגוף הרגשי, בגוף האסטרלי, בגוף המנטלי, בגוף הרוחני ובגוף השמימי. המחלות הפיסיות הן ביטוי לחוסר/עודף אנרגיה, לחסמים ומחסומים, להיחלשות זרם האנרגיה והחיים בתוככם, ולהתגברות תחושת הפחד על רטט האהבה.

 

כיצד זה בא לידי ביטוי בתוככם?

הנה כמה דוגמאות למחלות פיסיות שיכולות לקבל מענה וריפוי באמצעות טיפול שמאני:

 

כאב ראש, מיגרנות, סחרחורת, לחץ, תעוקת לב, כאבי לב, בעיות בבלוטת התריס, כאב גרון, אסטמה, גבוה לחץ דם נמוך, אנמיה, סוכרת, בצקת, מתח, דיכאון, חרדה, תסכול, בעיות עיכול, עצירות, שלשול, בחילות, כיבים, מחלת קרוהן, זיהומים, דלקת, אבנים בכליות, כריתת כיס המרה, מחלות אוטואימוניות, אלרגיות, פריחות, כאבי גב, עקמת, בעיות שונות בעמוד השדרה, דלקות וזיהומים, דלקת מפרקים, פיברומיאלגיה, דורבן בעקב, עוויתות שרירים, תנועה מוגבלת, חוסר איזון הורמונלי, בעיות וסת, כאבי מחזור, בעיות פוריות, מיומות ושרירנים, פוליפים, קנדידה, נדודי שינה, טרשת נפוצה (MS), מחלת פרקינסון, כל סוגי הסרטן, ועוד...

פורמולות טיפול לבחירתכם

באפשרותכם לבחור בין 2 פורמולות טיפול לתהליך האישי שלכם.

הפורמולות מאפשרות לכם לעשות תהליך ריפוי אישי מעמיק, ולהביא לשינוי בשדה האנרגיה שלכם. בתהליך הריפוי תוכלו להבין מהי סיבת המקור להפרת האיזון בתוככם, ולהביא ריפוי לחלקים אלה.

הפורמולות משלבות מפגשים אישיים עם גרידים של שפת האור, שתרומתם עצומה לתהליך הריפוי שלכם, ותמיכתם שווה זהב. 

סוגי הפורמולות:

 • תהליך של 4 מפגשים + גריד אישי של 7 תדרים בשפת האור

 • תהליך של 7 מפגשים + גריד אישי של 7 תדרים בשפת האור

טיפול יחיד:

ניתן לקבל טיפול יחיד עבור:

שלושת טיפולים ייחודיים אלה יכולים לסייע לכל אדם בדרכו, בכל נקודת זמן. 

דף מחירים

שלחו כאן הודעתכם

ואחזור אליכם בהקדם האפשרי !