שלחו כאן הודעתכם

פירמידת אור

כלי אור זה מציע לך ריפוי ושינוי בחייך באמצעות תדרי קריסטלים: תדרי רויאל ג'מס (Royal Gems) המשולבים בתוך מערך של פירמידת אור.

 

תדרי הרויאל ג'מס (Royal Gems) הם תדרים גבוהים של אבני קריסטלים המשולבים בתוך הצורה הגיאומטרית המקודשת: פירמידה.

 

פירמידה, מעצם מהותה היא צורה שמטפחת ומשביחה כל אנרגיה שנמצאת בתוכה. היא מעלה את הרטט לתדר גבוה יותר.

 

כל דבר שמוכנס לתוך פירמידה שומר על טוהר מהותו ומגביר את החיוניות והאנרגיה הקיימים בו. כך שפוטנציאל הריפוי הטמון בשילוב של תדרי הקריסטלים (Royal Gems) עם הפירמידה הוא עצום. 

 

ניתן ליצור פירמידת אור אישית לאדם עבור כל נושא שמבקש ריפוי. הפירמידה משודרת לתוך ההילה של האדם ומזינה אותו בתדרי הריפוי ללא הגבלת זמן. הפירמידה היא כלי אור אינסופי, והעבודה עימה מעלה ומשבחת את תדרי האור. כל פירמידה ממוקדת בנושא אחד בלבד. תוכל/י לבחור כל נושא שמבקש ריפוי / שינוי בחייך. 

 

להזמנת פירמידת אור

 

תדרי הרויאל ג'מס (Royal Gems) בשילוב עם הפירמידה הם אחד מכלי האור העוצמתיים הקיימים בתקופתינו, והאור שהם מושכים לתוך השדה האנרגטי שלך הוא מהמימד החמישי. זהו רטט גבוה מאוד, שמכייל ומסנכרן את גופי האור שלך עם הרטט של תדרי הקריסטלים (Royal Gems).

 

מה התועלת של ריפוי באמצעות פירמידת אור?

עבודת הריפוי הנעשית באמצעות תדרים אלה מעלה את מיקוד קרני האור באותו נושא המבקש שינוי בחייך. התדרים המשולבים בתוך פירמידת האור יוצרים בתודעתך מרחב צלול ובהיר יותר, ומסייעים לך להביא ריפוי מתוך 4 כיוונים שונים, מתוך 4 פנים שונות של הרכב הפירמידה.

 

ריפוי באמצעות הרויאל ג'מס (Royal Gems) מגיע אלינו משושלת הקורנדרוס המפוארת במקסיקו, כלי עוצמתי של אור שמשרת אותנו באהבה ומביא אלינו תדרים מלאכיים ממלכות השמיים.

 

איך זה עובד?

  • מפגש דרך שיחת טלפון (סקייפ או ווטס-אפ) 

  • יצירת פירמידת אור בשדה האנרגיה שלך

  • שליחת פירמידת אור במייל, לתזכורת ויזואלית

צור/י קשר עם נעמה גבאי

 

ניתן לשלוח הודעה דרך האתר

או דרך ווטס-אפ בנייד:

33624400096+

 

אפשרויות נוספות לריפוי:

שפת האור

ריפוי שמאני

ריפוי החלק הנשי

*******************************

 

נעמה גבאי עוסקת בריפוי משנת 2004, ובעלת ניסיון עשיר בתדרים של ריפוי, בחיבור לנפש האדם, בהבנת מהות האדם ודרכו, ובהבנת צורכו.

 

לנעמה סגנון ייחודי בעבודת הריפוי, שהוא שילוב של לימודים, ידע וניסיון קליני רב, לצד חניכות ממאסטרים וידע קדום שהיא נושאת עימה כחלק מחיבורה לשושלות של מרפאים ושמאנים. באמצעות הכלים שיש ברשותה, נעמה מסייעת לאנשים להתחבר למהות הפנימית שלהם, להבין מה דרכם בעולם, ולהכניס תדרי אור חדשים.

 

צור/י קשר עם נעמה גבאי

תוכלו לשתף בכל שאלה ונושא.