האני השלם

כיתת ריפוי שמאני על ידי נעמה גבאי

האני השלם
האני השלם

לימוד הילינג שמאני:

"האני השלם"

הריפוי של "האני השלם" ירד לתודעתי כשהייתי בהכנות לקורס "התערבות אלוהית" של הקורנדרוס (Divine Intervention), במסלול הכשרתי כמורה של "התערבות אלוהית" (D.I). 

כיתת לימוד זו היא תמצית טהורה של ריפוי לדנ"א ושער פורטל ענק לרבדים השונים בדנ"א. כל דבר שאנו רוצים לרפא, לשנות, לייצר, להביא לתוך חיינו כמו גם לסלק, מקודד בספריית הדנ"א שלנו. הכול נאסף לשם. כל שיטת ריפוי שאתם מכירים עוברת דרך הדנ"א. זה המפתח לכול.

לכן הכיתה הזו היא מתנה עבור כל אחד שרוצה לקבל "מפתח זהב" לדנ"א, כלי גישה עוצמתי הישר לתוך ספריית הדנ"א. בין אם אתם מבקשים ללמוד הילינג זה עבור עצמכם, משפחתכם או אחרים, ההילינג הזה יפתח עבורכם דלת גדולה למחוזות ידע ותודעה נשגבים.

כיתת הילינג "האני השלם"

בכיתה זו תלמדו לחבר חלקים מופרדים ומנותקים בתוככם, ולהזרים דרכם אנרגיה שפותחת חסימות ומאחדת את כל המערכת לשלם אחד מאוחד!

 

גופינו מחובר עם תודעה אלוהית, שמאוכסנת בתוך הדנ"א שלנו... (כן, לא צריך לחפש כל כך רחוק! זה בתוכנו!) ונושאת מיידעים וחיבורים למערכות פיזיות, רגשיות, מנטליות ורוחניות, למערכות אנרגטיות שונות, לכדור הארץ, לעולמות עליונים, לכוכבים וליקום האינסופי...

 

הכול מחובר יחדיו בסנכרון מושלם, בהרמוניה, בסדר אלוהי מופתי... בתוך המציאות של הממד השלישי, אנו נמצאים בתוך תבניות מגבילות ומצומצמות ובהתאם לכך מייצרים חסימות והפרדות בתוך המערכת, שמתבטאים במחלות ובכאבים, בבלבול, בחוסר בהירות, בחוסר ריכוז, בפחד, בחרדה, בחוסר אמון, בקושי, במערכות יחסים לא מאוזנות, בניתוק מבני משפחה או חברים, ובכל דבר שמופרד בחיינו או תקוע.

 

הילינג שמאני של "האני השלם" הוא ריפוי המביא לחיבור ולזרימה בין כל חלקי השלם ביחד, כמערכת אחת שלימה ומאוזנת.

 

זה ריפוי בתודעה גבוהה, שיכול לשרת כל אחד, בכל נקודת זמן בחייו... זו מתנה נפלאה עבורכם, ועבור כל אחד שזקוק לחיבור ולאיחוד עם כל חלקי השלם...

 

זהו מסע קסום, בו נעבור בשער תודעה גבוה, ונאפשר לגופים שלנו להתחבר ולפעום בתדר אחיד. בכיתה זו תלמדו את טכניקת הריפוי השמאני "האני השלם", תחוו אותה ותתרגלו אותה.

הילינג "האני השלם" מסייע לכם להרגיש מחוברים, שלווים, עוצמתיים, ואחד עם עצמכם ועם האלוהות.

הילינג זה מבטל "הפרדות" והגבלות שיצרתם בתודעה, ומרחיב את רשת האור בסלילי הדנ"א שלכם.

בסיום החניכה, תוכלו להשתמש בהילינג "האני השלם" עבור כל אדם שזקוק, בני משפחה, חברים, ובטיפולים מקצועיים (למטפלים שביניכם).

עלות: 480 ש"ח בהרשמה מראש: 

דמי הרשמה דרך פאייפל: 110 ש"ח

תשלום במזומן ביום הלימוד: 370 ש"ח

כתבו לי הודעה

כיתת הילינג "סמכות פנימית"