עדויות

לקוחות מספרים על חוויותיהם

עדויות

"נעמה היקרה, תודה רבה לך על התהליך הנפלא שעברתי ועדיין מהדהד בחיי. האנרגיות שעוברות דרכך הן מופלאות ועושות ניסים ונפלאות. כמובן שגם ההוויה שלך היא קסומה וידעת להדריך ולכוון אותי במדויק לעבר התיקון שממנו חששתי ולא היה לי את האומץ להתמודד איתו. הארת לי הרבה פינות חשוכות שכבר קיבלתי אותן כמובנות מאליהן בהרבה רוך ואהבה אך גם בנחישות של מטפלת שיודעת מה היא עושה. אוהבת ומעריכה מאוד ובטח עוד ניפגש בהמשך..."

"... היית לי לתמיכה, אור ותנופה, תודה על הכל, על הסבלנות והאיפשור... זוכרת את השיחה הראשונה אלייך, הרבה השתנה והתרפא בתוכי מאז ואני מודה לך ממעמקי ליבי על התהליך בהמון אהבה... "

"השיחה הראשונה לנעמה הובילה אותי למסע ריפוי מהיר יותר ממה שדמיינתי וענה כל ציפיותיי, מה שהיה נראה לפני השיחה כבלתי אפשרי... התקשרתי שבורה מרוסקת פיסית ונפשית, מתמודדת עם בעיות בחיים האישיים שחולשות ומחלישות אותי בכל תחומי החיים עד כדי כך שכל הזמן נהיית חולה ונכנסת למעגל כזה... כבר לאחר הטיפול הראשון חזרה לי שמחת החיים והאנרגיות חזרו בהדרגה ובמהירות עם המשך הטיפולים. חיי לאט לאט הסתדרו למסלול חיים מאורגן ומדויק יותר, מצאתי עבודה שחיכיתי לה ואכן דברים הסתדרו ומצאתי כוחות נפש וחוכמה להגן כמו שצריך על עצמי בשאר המקומות שנדרש. מעריכה ומודה על דרך מדהימה ומהנה.

אפשר ורצוי להוסיף: שלמרות שאנחנו נמצאות במדינות שונות, הרגשתי המון פעמים קרובה אלייך יותר ממטפלים שהייתי אצלם פיזית וזה הרשים אותי מאוד. הצלחת להבין ולקלוט אותי לאורך הדרך מאוד במדויק וזה עזר לי לסמוך ולהאמין בדרך שלך!

מה גם שלא הייתי צריכה לפחד לספר לך כל דבר שהיה על הפרק, לא משנה כמה מורכב הוא היה!! ללא ספק יש לך יכולת הכלה ועמידה באתגרים. תודה!" 

"סיימנו את הטיפול לפני כשבוע אלא שגלי האנרגיה עוד עובדים איתי ומשפיעים עליי. ההשפעה שלהם כל כך עמוקה ועם זאת כל כך עדינה שאני נפעמת מאותו הכוח ש"מכיר" אותי ויודע בדיוק איך לעבוד איתי, באיזה עוצמה ובאיזה קצב. זה פלא.

 אני מעדכנת שאני יותר ויותר נותנת אמון בעצמי וזה מתוך כך שמזדמנים לי לחיים מצבים בהם אני מוצאת עצמי בין ה- ישן (שהשלתי בכמויות אדירות במהלך הטיפול) לבין ה- חדש,  ואז נזכרת בך, בטיפול, במילים שלך ובוחרת בכל פעם לקחת את האחריות ולהכנס בדלת כפי שכתבת לי. אני צועדת רק קדימה. 

 אני יותר ויותר רואה את האיכויות שבי ואת ערכי ומחזירה עצמי להתרכז אך ורק בי ובריפוי שלי.

 מאז הטיפול יוצא לי לחשוב איך לרגע אחד לא פיקפקת בי, גם כשאני עצמי הייתי חסרת אמון לחלוטין. כמה עוצמה ואמון דרושים לשם כך ואני מודה שוב ושוב על כך שנשלחת אליי לעזור לי לסיים מעגל בחיים שנמנעתי מלגעת בו הרבה מאוד זמן. ברגעים בהם הייתי שבויה בתוך הפחדים והמצוקה המילים שלך היו חזקות עבורי יותר מכפי שיכלתי לדמיין שמילים יכולות לעזור , ממש הרגשתי שאלוהים כותב לי את הדברים. גם זה פלא עבורי, לדעת מה לומר ברגעיו הקשים ביותר של האדם...

 אני מודה לך שנכנסת לחיי עוד מהימים בהם הייתי מגיעה אלייך להוד השרון לרכוש קריסטלים. מרגישה געגועים גדולים ורצון לפגוש אותך שוב במציאות, למרות שאת טוענת שזה ממש לא נחוץ..."

"נעמה יקרה, הכרתי אותך ולא במקרה, מאמינה ומרגישה שנשלחת אלי ממש מגבוה... בגלל אותו יום מיוחד. חיפשתי בגוגל אודות אבן אוניקס שחורה שקיבלתי וכך הגעתי לאתר הקודם שלך "דרך האור", וכל זה ביום הכיפורים (יום שבת) 30.9.2017. למחרת כתבתי לך מייל ומאז אני מודה לאלוהים שהפגיש בינינו...

כשדיברתי איתך לראשונה זה הרגיש כאילו אנחנו כבר מכירות. הגישה שלך, הניסיון והידע הרב שיש לך. 

ראשית אני מודה לך על הגרידים (12 ו- 144) שעובדים ועושים את מלאכתם נאמנה. מודה לך על הטיפול הנשי המדהים, על התמיכה והליווי הצמוד, על האכפתיות והרצון לעזור מרגישים שזה מכל הלב. תודה על התדר האישי שייצרת במיוחד עבורי... זה לא מובן מאליו.
את נמצאת שם בצרפת ואני בתל אביב, והטיפול מרחוק מרגיש כל כך חזק ומלווה בהרגשה של אנרגיות חזקות ומדהימות שקצת קשה לי לתאר במילים. אנשים סביבי שואלים ולא מבינים מה עשיתי? מה שיניתי? 

מאז הטיפול אני מרגישה בשינויים לטובה מדי יום... ובמיוחד את המשמעות של להיות "בשלווה"... ובשמחה. אני מודה לאלוהים שזכיתי להכיר אותך. תודה!"

מאתגר לתאר במילים את החוויה שעברתי מאז שנפגשו דרכיי עם נעמה.

הכול התחיל בחיפוש פשוט בגוגל... מהר מאוד מצאתי את נעמה וקראתי את האתר הקסום שלה עד תום והתחלנו להתכתב, כשנעמה נתנה לי מענה סבלני ורגיש לכל שאלותיי וחששותיי מבלי לצפות לתמורה כלשהי. כעבור זמן מה קבענו מפגש.

המפגש עם נעמה היווה בשבילי נקודת התחלה חדשה של הארה. בכל מפגש יצאתי ממוקדת יותר ונקודת המבט שלי על החיים ועל מערכות היחסים שלי עם העולם נראו ברורות יותר.

מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מחוברת לעצמי יותר, רגועה, שלווה ונינוחה ואף ביטחוני העצמי הלך וגבר הלך והתחזק. סמכתי יותר על האינטואיציות שלי.

אחרי הטיפול הרגשתי שמשהו ביקום זז. המקום שלי בעולם הזה השתנה, מערכות היחסים שלי עברו תהליך של ניקיון וטיהור.

נוצר איזון לא מוסבר, בלי יותר מדי מאמץ. בלי לומר או לעשות משהו, פשוט בעצם הנוכחות שלי בעולם הזה מול אנשים אחרים- הכול פשוט עובד טוב יותר.

הטיפולים עם נעמה, עשו לי משהו. גרמו לי לראות את העולם אחרת, ללמוד לקבל. אני מרגישה עטופה באהבה עם אנשים שרק רוצים לתת ולגמול לי באופן שלא ברור לי בדיוק על מה. כל כך הרבה דאגה, אהבה, נתינה והכול ממקום טהור ונקי. מערכות יחסים לא ברורות או לא פשוטות החלו להיות נינוחות יותר, אמיתיות ויציבות. העולם כאילו קיבל הגדרה מחדש והכול קורה כל כך בטבעיות, בזרימה של החיים.

אין ספק שהמפגש עם נעמה ילווה אותי לאורך תקופה ארוכה, אם לא לכל החיים. אני מוקירת תודה לאנרגיות המדהימות האלה שהובילו אות אליה ולחוויה המדהימה והמעצימה שעברתי מאז שנפגשו דרכינו.

"קראתי את המייל שלך, והייתי צריכה קצת זמן לעכל... אני מאוד מעריכה את התקשורת איתך, ואת הפרספקטיבה הגבוהה שלך. בינתיים עברתי חודש של צלילה חדה במצב רוח ובחיוניות, של חלומות מאוד עמוקים וחיים שהעלו תכנים שהיו קבורים עמוק עמוק בגנים שלי... קיבלתי מחזור וידעתי שזה יסמן עלייה, ובאמת מאז אני בעלייה. גם הקשר ביני לבעלי עבר ניקוי אביבי, גם החשק המיני שלי במגמת עלייה. גם התגובות הרגשיות הקשות שהיו לי כלפי הבן שלי התמתנו. ובכלל אני חשה שהווייב העצבני הכללי שלי נרגע. אני מרגישה שהגריד שעשית לי עובד בדרכו המיסתורית, ואולי הצלילה שחוויתי היתה חלק מהעניין. אני מודה לך מאוד ושמחה שמצאתי אותך..."

"נעמה היקרה, אני כותבת לך על ההרגשה שליוותה את הגוף שלי במהלך הטיפולים שקיבלתי ממך, מלאים באנרגיה מרפאה. היכן שחשתי צורך בריפוי, ברגע שהקרנת את כוחות הריפוי, חשתי את המגע במקום הנכון. הרגשתי כאילו משהו מטפל באיבר הכואב, הרגשתי את האנרגיות ואת הזרימה החזקה שעוברת דרך גופי כמו היסחפות חזקה לכיוון הראש. מן ניקוי מלא של כלי הדם, תחושה של התחדשות, של נינוחות. רוגע מלא לגוף ולנשמה. המחשבות מתבהרות, תחושות חזקות על מה שהגוף עובר, עם כמויות גדולות של אנרגיה מרפאה המגיעה ממך בעוצמות שקשה לא לחוש אותן. הגוף מקבל רעננות וכוחות להתמודד ולהמשיך. הנוכחות שלך והשדר שאת מעבירה הם תדרים של ריפוי מן הגבוהים שהכרתי. עושה לגוף פלאים. הגרידים הצבעוניים בעלי צורות מיוחדות מעצימים עם ההגדרה החבויה בהם לפתרון מושלם ואיכותי. תחושה נפלאה שכל איבר מקבל התייחסות שצריך ומוביל לפתרון עם תחושה חזקה של אמון בך ובשיטות שאת מרפאה בהן..."