עדויות של לקוחות

 

לקוחות מספרים על חוויית הריפוי השמאני, טיפולי הרפלקסולוגיה, אבני הקריסטלים וגרידים של שפת האור.

 

צרו עימי קשר לקבלת ריפוי שמאני מכל מקום או לקבלת גריד של שפת האור.

עדויות של לקוחות על "טיפולים מרחוק":

"השיחה הראשונה לנעמה הובילה אותי למסע ריפוי מהיר יותר ממה שדמיינתי וענה כל ציפיותיי, מה שהיה נראה לפני השיחה כבלתי אפשרי... התקשרתי שבורה מרוסקת פיסית ונפשית, מתמודדת עם בעיות בחיים האישיים שחולשות ומחלישות אותי בכל תחומי החיים עד כדי כך שכל הזמן נהיית חולה ונכנסת למעגל כזה... כבר לאחר הטיפול הראשון חזרה לי שמחת החיים והאנרגיות חזרו בהדרגה ובמהירות עם המשך הטיפולים. חיי לאט לאט הסתדרו למסלול חיים מאורגן ומדויק יותר, מצאתי עבודה שחיכיתי לה ואכן דברים הסתדרו ומצאתי כוחות נפש וחוכמה להגן כמו שצריך על עצמי בשאר המקומות שנדרש. מעריכה ומודה על דרך מדהימה ומהנה.

אפשר ורצוי להוסיף: שלמרות שאנחנו נמצאות במדינות שונות, הרגשתי המון פעמים קרובה אלייך יותר ממטפלים שהייתי אצלם פיזית וזה הרשים אותי מאוד. הצלחת להבין ולקלוט אותי לאורך הדרך מאוד במדויק וזה עזר לי לסמוך ולהאמין בדרך שלך!

מה גם שלא הייתי צריכה לפחד לספר לך כל דבר שהיה על הפרק, לא משנה כמה מורכב הוא היה!! ללא ספק יש לך יכולת הכלה ועמידה באתגרים. תודה!" 

עדות של נגה

"נעמה יקרה, הכרתי אותך ולא במקרה, מאמינה ומרגישה שנשלחת אלי ממש מגבוה... בגלל אותו יום מיוחד. חיפשתי בגוגל אודות אבן אוניקס שחורה שקיבלתי וכך הגעתי לאתר הקודם שלך "דרך האור", וכל זה ביום הכיפורים (יום שבת) 30.9.2017. למחרת כתבתי לך מייל ומאז אני מודה לאלוהים שהפגיש בינינו...

כשדיברתי איתך לראשונה זה הרגיש כאילו אנחנו כבר מכירות. הגישה שלך, הניסיון והידע הרב שיש לך. 

ראשית אני מודה לך על הגרידים (12 ו- 144) שעובדים ועושים את מלאכתם נאמנה. מודה לך על הטיפול הנשי המדהים, על התמיכה והליווי הצמוד, על האכפתיות והרצון לעזור מרגישים שזה מכל הלב. תודה על התדר האישי שייצרת במיוחד עבורי... זה לא מובן מאליו.
את נמצאת שם בצרפת ואני בתל אביב, והטיפול מרחוק מרגיש כל כך חזק ומלווה בהרגשה של אנרגיות חזקות ומדהימות שקצת קשה לי לתאר במילים. אנשים סביבי שואלים ולא מבינים מה עשיתי? מה שיניתי? 

מאז הטיפול אני מרגישה בשינויים לטובה מדי יום... ובמיוחד את המשמעות של להיות "בשלווה"... ובשמחה. אני מודה לאלוהים שזכיתי להכיר אותך. תודה!"

"סיימנו את הטיפול לפני כשבוע אלא שגלי האנרגיה עוד עובדים איתי ומשפיעים עליי. ההשפעה שלהם כל כך עמוקה ועם זאת כל כך עדינה שאני נפעמת מאותו הכוח ש"מכיר" אותי ויודע בדיוק איך לעבוד איתי, באיזה עוצמה ובאיזה קצב. זה פלא.

 אני מעדכנת שאני יותר ויותר נותנת אמון בעצמי וזה מתוך כך שמזדמנים לי לחיים מצבים בהם אני מוצאת עצמי בין ה- ישן (שהשלתי בכמויות אדירות במהלך הטיפול) לבין ה- חדש,  ואז נזכרת בך, בטיפול, במילים שלך ובוחרת בכל פעם לקחת את האחריות ולהכנס בדלת כפי שכתבת לי. אני צועדת רק קדימה. 

 אני יותר ויותר רואה את האיכויות שבי ואת ערכי ומחזירה עצמי להתרכז אך ורק בי ובריפוי שלי.

 מאז הטיפול יוצא לי לחשוב איך לרגע אחד לא פיקפקת בי, גם כשאני עצמי הייתי חסרת אמון לחלוטין. כמה עוצמה ואמון דרושים לשם כך ואני מודה שוב ושוב על כך שנשלחת אליי לעזור לי לסיים מעגל בחיים שנמנעתי מלגעת בו הרבה מאוד זמן. ברגעים בהם הייתי שבויה בתוך הפחדים והמצוקה המילים שלך היו חזקות עבורי יותר מכפי שיכלתי לדמיין שמילים יכולות לעזור , ממש הרגשתי שאלוהים כותב לי את הדברים. גם זה פלא עבורי, לדעת מה לומר ברגעיו הקשים ביותר של האדם...

 אני מודה לך שנכנסת לחיי עוד מהימים בהם הייתי מגיעה אלייך להוד השרון לרכוש קריסטלים. מרגישה געגועים גדולים ורצון לפגוש אותך שוב במציאות, למרות שאת טוענת שזה ממש לא נחוץ..."

"קראתי את המייל שלך, והייתי צריכה קצת זמן לעכל... אני מאוד מעריכה את התקשורת איתך, ואת הפרספקטיבה הגבוהה שלך. בינתיים עברתי חודש של צלילה חדה במצב רוח ובחיוניות, של חלומות מאוד עמוקים וחיים שהעלו תכנים שהיו קבורים עמוק עמוק בגנים שלי... קיבלתי מחזור וידעתי שזה יסמן עלייה, ובאמת מאז אני בעלייה. גם הקשר ביני לבעלי עבר ניקוי אביבי, גם החשק המיני שלי במגמת עלייה. גם התגובות הרגשיות הקשות שהיו לי כלפי הבן שלי התמתנו. ובכלל אני חשה שהווייב העצבני הכללי שלי נרגע. אני מרגישה שהגריד שעשית לי עובד בדרכו המיסתורית, ואולי הצלילה שחוויתי היתה חלק מהעניין. אני מודה לך מאוד ושמחה שמצאתי אותך..."

"... היית לי לתמיכה, אור ותנופה, תודה על הכל, על הסבלנות והאיפשור... זוכרת את השיחה הראשונה אלייך, הרבה השתנה והתרפא בתוכי מאז ואני מודה לך ממעמקי ליבי על התהליך בהמון אהבה... "

"נעמה היקרה, תודה רבה לך על התהליך הנפלא שעברתי ועדיין מהדהד בחיי. האנרגיות שעוברות דרכך הן מופלאות ועושות ניסים ונפלאות. כמובן שגם ההוויה שלך היא קסומה וידעת להדריך ולכוון אותי במדויק לעבר התיקון שממנו חששתי ולא היה לי את האומץ להתמודד איתו. הארת לי הרבה פינות חשוכות שכבר קיבלתי אותן כמובנות מאליהן בהרבה רוך ואהבה אך גם בנחישות של מטפלת שיודעת מה היא עושה. אוהבת ומעריכה מאוד ובטח עוד ניפגש בהמשך..."

מאתגר לתאר במילים את החוויה שעברתי מאז שנפגשו דרכיי עם נעמה.

הכול התחיל בחיפוש פשוט בגוגל... מהר מאוד מצאתי את נעמה וקראתי את האתר הקסום שלה עד תום והתחלנו להתכתב, כשנעמה נתנה לי מענה סבלני ורגיש לכל שאלותיי וחששותיי מבלי לצפות לתמורה כלשהי. כעבור זמן מה קבענו מפגש.

המפגש עם נעמה היווה בשבילי נקודת התחלה חדשה של הארה. בכל מפגש יצאתי ממוקדת יותר ונקודת המבט שלי על החיים ועל מערכות היחסים שלי עם העולם נראו ברורות יותר.

מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מחוברת לעצמי יותר, רגועה, שלווה ונינוחה ואף ביטחוני העצמי הלך וגבר הלך והתחזק. סמכתי יותר על האינטואיציות שלי.

אחרי הטיפול הרגשתי שמשהו ביקום זז. המקום שלי בעולם הזה השתנה, מערכות היחסים שלי עברו תהליך של ניקיון וטיהור.

נוצר איזון לא מוסבר, בלי יותר מדי מאמץ. בלי לומר או לעשות משהו, פשוט בעצם הנוכחות שלי בעולם הזה מול אנשים אחרים- הכול פשוט עובד טוב יותר.

הטיפולים עם נעמה, עשו לי משהו. גרמו לי לראות את העולם אחרת, ללמוד לקבל. אני מרגישה עטופה באהבה עם אנשים שרק רוצים לתת ולגמול לי באופן שלא ברור לי בדיוק על מה. כל כך הרבה דאגה, אהבה, נתינה והכול ממקום טהור ונקי. מערכות יחסים לא ברורות או לא פשוטות החלו להיות נינוחות יותר, אמיתיות ויציבות. העולם כאילו קיבל הגדרה מחדש והכול קורה כל כך בטבעיות, בזרימה של החיים.

אין ספק שהמפגש עם נעמה ילווה אותי לאורך תקופה ארוכה, אם לא לכל החיים. אני מוקירת תודה לאנרגיות המדהימות האלה שהובילו אות אליה ולחוויה המדהימה והמעצימה שעברתי מאז שנפגשו דרכינו.

עדות של דנה

את נעמה הכרתי כאשר הייתי בהריון החמישי שלי. הייתי בתקופה לא טובה, וההיריון הרגיש לי כמעמסה. לא ידעתי איך אני עוברת אותו מבלי להשתגע.
סבלתי מחרדות, לחץ, עייפות, בחילות, כאבי גב.
הגעתי לנעמה אחרי חיפוש באינטרנט, חיפשתי טיפול שמתאים לנשים בהריון, טיפול שיביא לי שלווה ורוגע ויעזור לי לעבור את ההיריון בכיף.
ידעתי איזה השפעה יש  למצב הנפשי  שלי על התינוקת ורציתי שהיא תרגיש שאימא שלה מאוזנת, רגועה ושמחה.
מהשנייה הראשונה שנכנסתי לקליניקה של נעמה ידעתי שהגעתי למקום הנכון. החיוך שקיבל את פני והחיבוק כבר הכניס בי שקט.
קיבלתי טיפול רפלקסולוגיה שמיימי בשילוב עם קריסטלים שהיו מונחים על הגוף שלי. מייד  נרגעתי, הנשימות שלי הפכו לעמוקות ובמהלך הטיפול שקעתי כמה פעמים כאילו ישנתי אבל הרגשתי הכול. הרגשתי איך כל המועקות, הלחץ, הסטרס משתחררים להם ממני, והשלווה שמילאה אותי כמעט בלתי ניתנת לתיאור. 
כמובן שיצאתי מהטיפול מרחפת ושמחה. במהלך השבועות שאחרי קבעתי טיפול כל שבוע. השינויים היו משמעותיים. הייתי רגועה יותר ומלאת מרץ. מאותו מפגש לא סבלתי יותר משום תופעת לוואי שקשורה להריון והחרדות כמעט נעלמו לחלוטין.
כמובן שנעמה הייתה איתי בלידה. עוד חוויה מעצימה בפני עצמה.
המפגש הראשון שלי עם נעמה היה בחודש הרביעי להיריון, וכיום התינוקת שלי כבר בת שנתיים... מאז ועד היום נעמה מלווה אותי בכל הצמתים החשובים בחיי. עשיתי אצלה מגוון טיפולים שחיזקו והעצימו אותי ועזרו לי לעבור משברים ושינויים לא קלים. כל פעם שהייתי זקוקה לאוזן קשבת, לחיבוק, לטיפול, למגע מרפא הייתי מגיעה אליה. כמו קסם זה עבד. הכוחות שלי היו מתמלאים באנרגיה  טובה ונקייה. הנשמה שלי הייתה נעטפת בהמון אור ואהבה. הייתי מקבלת את כל התשובות שאני צריכה ויוצאת לדרך אופטימית ושמחה.
כמובן שהקריסטלים מלווים אותי בדרכי בזכותה.
נעמה הפכה לחלק מהחיים שלי. נעים לי לדעת שהיא נמצאת בשבילי כאשר אני זקוקה לה. גם אם היא נמצאת במקום אחר, אני יכולה לכתוב לה והיא תמיד תענה, תייעץ, תעודד ותכוון.

 עדות של שרון 

אל נעמה הגעתי ממש במקרה, במהלך ההיריון הראשון שלי, דרך קבוצה בפייסבוק. חיפשתי משהיא שתעזור לי עם הנפיחות הגדולה שיש לי ברגליים ומצאתי המלצות חמות עליה.

 

החלטתי לקבוע תור. הלכתי, בהתחלה עם חשש, אך עד מהרה החשש התפוגג לו. לנעמה יש יכולת מגע מיוחדת. הגוף שלי מגיב באופן שמפתיע אותי כל פעם מחדש. יכולת ההכלה שלה, היכולת לבוא נקייה, רצון אמיתי לתת, חוסר שיפוטיות, יכולת הכלה ונתינה כמותם לא ראיתי בעבר.

 

כשנה לאחר הלידה חזרתי לנעמה לחיזוקים. בשלב זה נעמה עברה והתמקצעה בשיטות טיפול ייחודיות של ריפוי שמאני, שקשה לי בכלל להסביר אותם. אני רק יכולה לומר, לאחר שהתנסיתי בכמה מהן, שההשפעה על הגוף הייתה מדהימה. הרגשתי כל כך הרבה דברים. זה היה מטורף. 

היה טיפול אחד של שחרור טראומות ודפוסים מהילדות, שהרגשתי כאילו אני רצה בזמן. הזמנים עברו מאוד מהר, לא ידעתי באיזה זמן אני נמצאת, אבל הרגשתי איך דברים קורים, איך הרגשות שלי והתחושות שלי משתנות. זה מוזר לכתוב, ועוד יותר להסביר, אבל ממש הרגשתי איך אני חוזרת לילדות בתחושותיי, ומרגישה כמו ילדה קטנה ברגשות ובחוויות.

חוויה אחרת שזכורה לי היא טיפול שנעמה בכלל לא נגעה בי, אלא שכבה מתחת למיטת הטיפולים. אין לי מושג מה היא עשתה, אבל אני עברתי מסע מדהים של רגשות ותחושות בגוף ובעיקר בנפש.

 

נעמה היא לא המטפלת האלטרנטיבית הראשונה שביקרתי אצלה, אבל היא הראשונה שבאמת הרגשתי את הכוחות, היכולות והעוצמות שלה. היא כאילו נמצאת בתדרים אחרים. אני קוראת לה המכשפה הטובה, כי יש לה יכולות ייחודיות אמיתיות. למכשפה בדרך כלל יש קונוטציה שלילית, משהו שאין בנעמה בשום צורה.

עדות של ידידה

נעמה היקרה, אני כותבת לך על ההרגשה שליוותה את הגוף שלי במהלך הטיפולים שקיבלתי מידך המופלאות, מלאות האנרגיה המרפאה. היכן בגוף שחשתי צורך בריפוי, ברגע שהקרנת את כוחות הריפוי, חשתי את המגע במקום המכון. הרגשתי כאילו משהו מטפל באיבר הכואב, הרגשתי את האנרגיות ואת הזרימה החזקה שעוברת דרך גופי כמו היסחפות חזקה לכיוון הראש. מן ניקוי מלא של כלי הדם, תחושה של התחדשות, של נינוחות. רוגע מלא לגוף ולנשמה. המחשבות מתבהרות, תחושות חזקות על מה שהגוף עובר, עם כמויות גדולות של אנרגיה מרפאה המגיעה ממך בעוצמות שקשה לא לחוש אותן. הגוף מקבל רעננות וכוחות להתמודד ולהמשיך. המגע שלך, השדר שאת מעבירה הם תדרים של ריפוי מן הגבוהים שהכרתי. עושה לגוף פלאים. הגרידים הצבעוניים בעלי צורות מיוחדות מעצימים עם ההגדרה החבויה בהם לפתרון מושלם ואיכותי. תחושה נפלאה שכל איבר מקבל התייחסות שצריך ומוביל לפתרון עם תחושה חזקה של אמון בך ובשיטות שאת מרפאה בהן. המשיכי לתת כוח וריפוי לכל הפונים אליך והביאי מעט מזור לעולם זה.