אפשרויות הטיפול בריפוי שמאני

במה ריפוי שמאני יכול לשרת  אותך?

להלן כמה הסברים ודוגמאות מורחבות לנושאים שניתן לרפא באמצעות טיפול שמאני.

 

שחרור מצער

ריפוי שמאני מסייע לך לשחרר צער עמוק, יגון, עצב, אבל, בלבול, אי-בהירות, תחושת אובדן, קושי לאחר פרידה או מוות של אדם קרוב, טראומה מפרידה או אובדן... הריפוי מסייע לך לרפא את הפצעים והמכאובים בלב ובגוף, ולהביא רטטים חדשים של אהבה, בהירות וחיבור מחודש למקור אינסופי של אהבה ואור.

 

ריפוי הלב

פתיחה והרחבה של אנרגיית הלב, פיזית ורגשית. ריפוי זה מנקה רעלים מהלב שלך, ותומך בקצב לב מאוזן. ריפוי הלב מסייע לך לבצע שינויים בכל מערכות היחסים שלך, לרפא מערכת יחסים, להעמיק אינטימית ולפתוח את הלב לשפע של אהבה.

 

הפרעות אכילה 

ריפוי המסייע לעיכול חומרים / מצבים / אירועים בחייך: ברמה הגופנית - אוכל ותזונה, ברמה הרגשית – רגשות, משברים ואירועים טראומטיים, ברמה הנפשית - רעיונות, תפיסות וצורת מחשבה, ברמה הרוחנית - הסרת חסימות וחסמים הקיימים בתודעה וחיבור למקור האור הטהור. ריפוי זה יסייע לך להיות בקבלה הרמונית ובזרימה נפלאה עם חייך. 

 

לחץ ודאגות 

ריפוי שמאני מסייע לך לשחרר ולהרפות לחצים, טרדות ודאגות, שנובעים מתחושת פחד של "אני לא יכול", "אני לא מסוגל". הטיפול מסייע לך להרגיע את חששותיך מתוך הבנה מחודשת של יכולותיך והכרה בעוצמותיך. הריפוי השמאני מגביר את החוסן הנפשי שלך, את ביטחונך העצמי, ומשחרר אותך מחוסר אונים ותלותיות. 

 

סרטן

ניתן לרפא סרטן באמצעות ריפוי שמאני. הסרטן מגיע בעקבות תצורות מחשבה ואמונות של חולשה, חוסר אונים, ותחושה שהקיום שלי אינו ראוי ואינו בעל-ערך. הסרטן היא מחלה אוטואימונית שמכלה את הגוף מבפנים. העיקרון של סרטן הוא חיסול תאים בריאים על ידי חלוקת שפע של תאים חלשים בגוף. ריפוי שמאני מסייע לך להחליף תודעה של קורבן וחוסר אונים בתודעה של ערך עצמי וכבוד לחייך. הריפוי השמאני מסייע בניקוי רעלנים ותאים מוחלשים, ובונה מחדש תאים בריאים ותוכנית מתאר חדשה לגוף. ניתן לרפא את כל סוגי הסרטן, ולהבריא לחלוטין ממחלת הסרטן.

 

ניקוי רעלים 

ריפוי שמאני מסייע לך לטהר את גופך מכל סוג של רעלים. במהלך חייו אדם יכול לצבור רעלים שונים בגופו כתוצאה ממחשבות שליליות, ממחשבות אובססיביות, מתחושת חוסר אונים וקורבנות, מכעס וטינה, מתחושת שנאה, מצער ואובדן, מניכור ודחייה עצמית, מתחושה של חוסר ערך, מדימוי עצמי נמוך, מתחושת תלותיות, מחוסר קבלה עצמית, ועוד... ריפוי שמאני מנקה רעלים ורעלנים שהצטברו בגופך הפיסי ובשאר הגופים המרכיבים ישותך, ומפנה מקום לתדרי אור חדשים להתקיים בשדה ההילה שלך, ולתמוך בבריאות תקינה ומאוזנת.

 

סגירת חורים ודליפות אנרגיה בהילה

ריפוי שמאני מסייע לך לסגור ולמלא מחדש חורים וקרעים בהילה, שנוצרו כתוצאה מחוסר אונים, רפיון פיזי / רגשי / מנטלי, נטילת תרופות, שימוש בסמים, מחלות שונות, קורבנות, נתינת יתר, ועוד... ריפוי שמאני לסגירת חורים ודליפות אנרגיה בהילה מסייע לך להיפטר מעלוקות אנרגטיות, מערפדי אנרגיה, וממצבים / אנשים שואבי אנרגיה.

אם אתה חווה מצב של עייפות כרונית, תשישות, חוסר-כוח, חוסר חיוניות, עצבנות בגוף, תחושה של ניצול, תחושה שהמצברים שלך מתרוקנים מהר, רצון מתמיד לצאת לחופשה ולמנוחה... אז קרוב לוודאי שיש לך דליפות אנרגיה מההילה. ריפוי שמאני יסייע לך לסגור חורים ודליפות אנרגיה בהילה, לאסוף מחדש את האנרגיה שלך, ולהרגיש חיוני, שמח, בריא ונוכח יותר בגופך ובחייך.

 

צור קשר

נושאים אלו ואחרים באפשרותכם לרפא, ולהביא למימוש תדרים חדשים בחייכם. יכולות הריפוי הגבוהות של נעמה יסייעו לכם להביא את התדר המבוקש לגופכם ולחייכם.

שלחו כאן הודעתכם

ואחזור אליכם בהקדם האפשרי !