ריפוי מקודש עם נעמה גבאי

ברוכים הבאים

למרחב ריפוי מקודש

לוח מודעות

הכיתה הבאה של שפת האור רמה 1

תיערך ב 02-03 לדצמבר 2020

כ 8 שעות חניכה אונליין דרך זום.

להרשמה

למידע נוסף כנסו לקרוא: חניכה לשפת האור

קראו גם: מהי שפת האור?

גריד 144 בשפת האור
בנושא הגשמה עצמית
Self-Potential Fulfilment

גריד זה נכתב כשירות לקהילה, ויכול לשרת כל אדם. הנכם מוזמנים להוריד את הגריד למחשב האישי שלכם, להדפיס ולתלות בבית או במשרד.

מהי שפת האור?

נעמה גבאי 

נעמה גבאי היא מורה ומרפאה שמאנית מוכשרת. בכיתות הלימוד ובמפגשי הריפוי שהיא מעבירה, נפתחים שערי צלילות, תבונה והשראה, שמעוררים את האמת הפנימית של כל אדם ומחברים אותו להדרכה עליונה. נעמה רואה את פנימיות האדם ומה נדרש לו כדי ללכת בנתיב נשמתו, ונותנת הכוונה והשראה שהולמים לצמיחתו. כיתות הלימוד והריפוי השמאני שנעמה מציעה, פותחים ערוצים חדשים של ידע ויצירה וחיבור לממדים עליונים. במרחב הזה נפתחות בפניכם אפשרויות והזדמנויות לשינוי, המתואמים בהרמוניה עם מהות נשמתכם, ואתם מקבלים את האמצעים והמשאבים הנחוצים לכם להמשך הדרך. 

בתוך מרחב צלול זה, תוכלו לראות בבהירות רבה יותר איך הדברים נשזרים בחייכם, מה אפשר להתיר ומה מבקש להתחבר, ותכיילו בהרמוניה את צלילי נשמתכם.  

כתבו לנעמה הודעה עבור תהליך ריפוי אישי או לימוד של שפת האור, והיא תשמח לתת לכם את השירות ההולם את טובתכם העליונה ביותר. 

גריד 144 בשפת האור
בנושא שמחה
Joy

גריד זה נכתב כשירות לקהילה, ויכול לשרת כל אדם. הנכם מוזמנים להוריד את הגריד למחשב האישי שלכם, להדפיס ולתלות בבית או במשרד.

מהי שפת האור?

גריד 144 בשפת האור
בנושא אחדות האהבה
We are unity of love

גריד זה נכתב כשירות לקהילה, ויכול לשרת כל אדם. הנכם מוזמנים להוריד את הגריד למחשב האישי שלכם, להדפיס ולתלות בבית או במשרד.

מהי שפת האור?

Shamanic ceremonies 3.jpg

ריפוי שמאני: הנכם מוזמנים לקבל ריפוי שמאני, בו תוכלו להשתנות לתוך התדר שנשמתכם מבקשת להדהד עכשיו. בתוככם אתם חשים קריאה לבהירות, לתובנות חדשות, לניקוי פנימי של פחדים ואמונות שמקשים עליכם להתקדם הלאה בדרך.. הכנפיים שלכם מבקשות להיפתח ולקחת אתכם למקומות גבוהים וחדשים... לחוש את העוצמה שלכם, ולגלות שאתם יכולים להגיע כל כך רחוק... כל מה שעשיתם עד כה הוביל אתכם לצומת זו, בה יש לכם הזדמנות לעשות דברים באופן שונה, ולקבל פרספקטיבה חדשה על חייכם. דברים מבקשים להשתנות בחייכם, רוח חדשה מבקשת לנשב בתוככם.. האם אתם עדיין נאחזים במה שמוכר וידוע? האם אתם חוששים לצעוד אל הלא נודע? אם זה מערכות יחסים, אינטימיות, חיבור לבן/בת זוג או יצירת משפחה, אם זה עיסקוכם הנוכחי או מציאת עיסוק חדש, אם זה שינוי מקום מגורים וסביבת מחייה, כל תנועה שקורית עכשיו בחייכם, מבקשת להעיר ולהאיר אתכם לתוך תודעה חדשה.  

במרחב ריפוי זה תוכלו להתחבר לכל הרבדים החדשים שמבקשים לקבל מקום בחייכם, לנקות החוצה מה שאינו נחוץ לכם, ולפנות מקום לבריאה והגשמה חדשה, מתוך ביטחון עצמי, שלווה פנימית וידיעה מה נכון עבורכם בדרך.

זהו תהליך שמביא ריפוי לכל הרבדים של ישותכם, ומחבר בין כל הערוצים יחד לתמונה כוללת וברורה. 

מה אתם מבקשים לרפא בחייכם ברגע זה?

כל מה שמבקש את תשומת ליבכם עכשיו, אם זו מחלה פיזית, כאב גופני או רגשי, אם זה ריפוי טראומה או איסוף מחדש לאחר משבר, אם זה שחרור מכשול או מחסום, אם זו בקשה לעצמאות רגשית או לסינכרון הרמוני עם ליבכם, אם זה בקשה למציאת בן/בת זוג מתאימים, אם זה מציאת נתיב נשמתכם או הכרה עמוקה בפוטנציאל שלכם.. כל תנועה שמתרחשת עכשיו בחייכם מבקשת לקבל מיקוד של אור, ריפוי ובהירות, כדי ליצור את ההתמרה והטרנספורמציה המתבקשת. בסדרת המפגשים השמאניים תקבלו מענה לקריאתכם.

הנכם מוזמנים לקרוא מידע נוסף על הריפוי השמאני ועל פורמולות הטיפול:

טיפול שמאני

Sacred Geometry .jpg

קורס שפת האור:

חניכה לסודות הריפוי של הגיאומטריה המקודשת והצבעים. זו אחת החניכות המופלאות והעוצמתיות של שושלת הקורנדרוס ממקסיקו, שתביא לחייכם ריפוי, שינוי ואפשרויות חדשות בנתיבכם, מעבר למה שאתם מסוגלים לדמיין. שפת האור היא כלי רב עוצמה שעובד עם התודעה הגבוהה, בסנכרון עם הרוח האוניברסלית ועם מהות נשמתכם. כל ריפוי ושינוי שאתם יוצרים עם שפת האור הוא לטובתכם העליונה ביותר ולטובת הכלל.

שפת האור היא הבסיס לכל מה שקיים בעולם:

הגיאומטריה המקודשת מרכיבה כל חלקיק ופרט, החל מרמת הנשמה והרוח, דרך מחשבות ורגשות ועד לדברים החומריים והפיסיים. כשנחנכים לשפת האור ולומדים כיצד לעבוד עם התדרים המקודשים, אפשר להביא ריפוי לכל אספקט בחייכם, וליצור את השינויים התומכים בצמיחתכם. שפת האור מסייעת לכם להכיר ביכולות שלכם ובפוטנציאל האישי, ולבטא אותם בדרך הטובה ביותר עבורכם. שפת האור זו אומנות ריפוי, אומנות הכרת התודעה, ואומנות יצירת שינויים. היא משמשת כל אדם באשר הוא. אתם יכולים להשתמש בשפת האור לחייכם האישיים או לחייכם המקצועיים, ככלי שתומך בשירות שאתם נותנים לאחרים. זהו כלי שמסייע לכם ולאחרים בהתפתחות ובצמיחה, ונותן מענה בכל שלב של הדרך.

שפת האור מעירה ומאירה על כל פוטנציאל שקיים בתוככם ובחייכם, ותהפוך אתכם לחזקים יותר ובטוחים יותר בקיומכם. 

קיימות אינסוף אפשרויות ריפוי שאתם יכולים ליצור בחייכם עם שפת האור. חייכם יכולים להשתנות מהקצה אל הקצה, אם רק תבקשו... שפת האור נותנת לכם את כל אפשרויות היצירה, והופכת אתכם לאומנים ביצירת המציאות. 

שפת האור זו קריאה של הנשמה ללמידה ולצמיחה, והיא מביאה לחייכם התנסויות וחוויות בעלות ערך רב, שמסייעים לכם להכיר במהות האמתית של קיומכם. בואו לקבל את אחת החניכות המופלאות והעוצמתיות של שושלת הקורנדרוס ממקסיקו, וללמוד את אומנות הריפוי בעצמכם !

חניכה לגיאומטריה מקודשת ולצבעים, לימוד יצירת גרידים, שידור תדרים ועוד הרבה מעבר... ניתן לקבל חניכה לשפת האור באופן פרטני או בקבוצה.

קראו מידע נוסף על חניכה לשפת האור:

קורס שפת האור

ריפוי הנקבי והזכרי

ריפוי הנקבי והזכרי:

ריפוי פיסי ורגשי עבור החלקים הנקביים והזכריים בתוכך. 

הטיפול מסייע לרפא פצעים וטראומות, לנקות מחסומים וכאבים שגרמו לפגיעה וצמצום של האנרגיה הנשית ו/או הגברית בתוכך. 

ריפוי שמאני זה מסייע בניקוי פיזי ואנרגטי של האברים הנשיים והגבריים (גם במקרים שהם הוסרו פיסית מגופך), סגירת פצעים וטראומות, שחרור מטען רגשי, הגברת כוח החיים, העצמת הפוטנציאל הנשי / הגברי, הכרה בערך עצמי, ביטחון והכרה במהות שלך.  

ריפוי הנקבי והזכרי מביא אותך ליחסי הרמוניה ושלום עם התודעה הנשית והתודעה הגברית, להבנה כיצד אנרגיות אלה פועלות ומשפיעות על חייך, ומה נדרש כדי ליצור ביניהן אחדות הרמונית ושלמות אחת בתוכך. 

קראו מידע נוסף על ריפוי הנקבי והזכרי:

ריפוי הנקבי והזכרי

שלחו כאן הודעתכם

ואחזור אליכם בהקדם האפשרי !