תדר 409: הילינג ייחודי עם שני מטפלים

הינך מוזמן לגלות עולם חדש של ריפוי... קבלת תדרי ריפוי גבוהים משני מטפלים בו זמנית, מכפילה ומשלשת את כמות האור והריפוי שהינך מקבל במפגש אחד. אלה הם טיפולים שמאניים ייחודיים ממסורת הקורנדרוס (מקסיקו), שניתנים על ידי שני הילרים מהשושלת: גרג בודי ונעמה גבאי.

גרג ונעמה נחנכו לשיטות ריפוי אלה על ידי המאסטרית הומאיה עמר. ביחד הם יוצרים את תדר 409, תדר אחד שלם של אנרגיה זכרית ונקבית, של עוצמה ורכות, של ידע גבוה וחוש שישי, שמאפשר ריפוי מקודש לאנשים שמגיעים אליהם.

גרג ונעמה עורכים ימי טיפולים ייחודים בישראל ובצרפת, תוכל לקרוא מידע נוסף על אירועים אלה באתר המשותף שלהם: תדר 409.

 

הטיפולים השמאניים הייחודיים:

איסוף חלקיקי נשמה, נשיפת האל, העריסה: שחרור טראומות ודפוסים מילדות, איזון בין קבלה ונתינה, ניקוי אנרגטי.

נשיפת האל

נשיפת האל היא טכניקת ריפוי שמאנית עתיקה שנועדה לתת קפיצה גדולה בתהליך הריפוי של האדם. נשיפת האל כשמה כן היא: לקבל אנרגיה ישירה מהמקור.. לקבל דחיפת אנרגיה מרוכזת מהמקור... להביא חיים חדשים פנימה.

על ידי נשיפה והעברת פרץ אנרגיה מרוכז אל נקודה מסוימת בגוף (לפי הצורך של האדם), מתבצע תהליך שינוי תודעה פנימי וחיצוני, שגורם לשינויים משמעותיים בחייכם: ברמה הפיסית, בעיסוק מקצועי, במשפחה, בחיי חברה, במנהגים חברתיים, במגורים ועוד... אם יש בחייכם גורמים פיסיים המעכבים ומונעים את התקדמותכם בחיים, נשיפת האל תיצור תמריץ אינטנסיבי לשינוי.

נשיפת האל יוצרת טרנספורמציה חזקה ועמוקה בכל הרבדים בחיים, זו דחיפה עצומה קדימה, שמניעה אותך קדימה בגל הריפוי שלך.

למי מתאים הטיפול?

ריפוי זה מתאים לאנשים שכבר נמצאים בעבודת מודעות עם עצמם, ויש להם כלים להתמודד עם גל האנרגיה האלוהי שנכנס לתוכם...

אם אתם מרגישים את הקריאה בתוככם לקבל את נשיפת האל פנימה, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר.

נשיפת האל זו מתנה ענקית לחייך, וצריך להיות מוכנים לקבל אותה...

העריסה; שחרור טראומות ודפוסים מילדות

טכניקת ריפוי שמאנית זו מנקה ומשחררת דפוסים ותבניות שרכשנו במהלך שנות ילדותינו המוקדמות, מגיל 0 עד 5. אלה שנים משמעותיות שמותירות חותמת על המשך חיינו...

אירועים שקרו, חוויות לא נעימות, טראומטיות משאירים חותמת חזקה על חיינו ומשפיעים על מערכת האמונות שלנו, על היכולות שלנו, על השפע שלנו, על ההתנהגות החברתית שלנו, על המיניות שלנו, על מערכות היחסים שלנו... אלה הם היסודות של בניין חיינו.

פעמים רבות הזיכרונות שלנו עולים וצפים בגילאים מאוחרים יותר, או שיכולה להיות הדחקה לגבי אירועים טראומטיים שקרו לנו... כאשר השורש לדפוסים ולתבניות שרכשנו נמצא בחמשת השנים הראשונות לחיינו.

במהלך חיינו אנו חוזרים על אותם תבניות או דפוסים, מבלי להבין שרכשנו אותם בגיל צעיר מאוד, ויש אפשרות לשחרר אותם מהמערכת שלנו. אנו וחוזרים על דפוסים כדי שנוכל להכיר בהם, לזהות אותם ואז לשחרר אותם לחלוטין מחיינו.

יש אנשים שעוברים שנים של טיפול פסיכולוגי כדי להתמודד עם טראומות ילדות וחסימות. הילינג שמאני זה משחרר בטיפול אחד תבניות ודפוסים, שמטופלים במשך שנים בטיפולים פסיכולוגים. ריפוי זה מאפשר לך לעבד ולשחרר דפוסים אלה בתהליך קצר ועמוק מאוד (אורך טיפול כשעתיים).

למי מתאים הטיפול?

לכולם...

 • לאנשים שמזהים בעצמם דפוסים חוזרים

 • לכל מי שחווה אירוע או זיכרון לא נעים מתקופת ילדותו

 • למי שמרגיש שיש לו עניין לא פתור עם הוריו

 • למי שהרגיש חוסר אהבה או קיפוח מהוריו

 • למי שחווה משבר בילדותו

 • למי שחווה אלימות פיסית/רגשית/מילולית עם הוריו

 • למי שחווה ניצול מיני/ תקיפה/ אונס בילדותו

 • לכל מי שמרגיש קושי לבטא את המיניות שלו

 • למי שנולד מהריון לא רצוי

 • למי שנולד בניתוח קיסרי או בלידה קשה וטראומטית

 • למי שחווה תאונה בגיל צעיר

 • ולכל מי שחווה תחושה של משהו עמוק שמושרש בשנות הילדות...

ניקוי אנרגטי

שחרור חסימות, אנרגיות מגבילות, ועלוקות אנרגטיות

טיפול עוצמתי וייחודי לשחרור אנרגיות מגבילות, שמעכבות אותנו בחיינו... שחרור של עלוקות אנרגטיות שיושבות בשדה ההילה שלנו ושואבות מאיתנו אנרגיות חיוניות...

במהלך חיינו, אנו עלולים "לארח" בשדה האנרגיה שלנו ובגופנו, אנרגיות זרות, שמטרתן לקבל מאיתנו אנרגיית חיים שנחוצה להם. 

אנרגיות אלה מתחברות אלינו כאשר אנו נמצאים במצב לא מודע, למשל: בשעת כעס, משבר, עצב עמוק... כאשר מבטיחים הבטחות או כשנודרים נדרים... זה פתח לאנרגיות חיצוניות להיכנס ולהתיישב אצלנו.

מה מרגישים כשאנרגיות אלה מתקיימות איתנו?

עייפות כרונית, מחסור באנרגיה, חסימה פיסית בגוף, חסימה רגשית כלשהיא, תגובות שליליות מוקצנות, איבוד מהיר של שליטה, בלבול, חוסר בהירות, שיפוטיות, ראייה פאסימית וקודרת.

מה הטיפול עושה?

הטיפול יסייע לכם להרגיש חיוביים, חיוניים, קלילים, עם אנרגיית חיים זורמת ומאוזנת יותר... תחושת עונג ושמחה לחיים, התרחבות הנשימה, ותחושה של שלווה פנימית.

איזון בין קבלה לנתינה

טכניקת ריפוי זו יוצרת איזון בין קבלה ונתינה, שתי אנרגיות קוטביות ומשלימות בגוף, כמו: ימין ושמאל, קדימה ואחורה, למעלה ולמטה, זכרי ונקבי, חיובי ושלילי.

זרימה בריאה של אנרגיה יוצרת איזון בין הקטבים בתודעה שלנו.

 

למי מתאים הטיפול?

 • למי שצריך לרפא מערכת יחסים עם הורים (אימא או אבא)

 • למי שמרגיש חוסר איזון בנתינה וקבלה עם בן/בת הזוג

 •  למי שמתקשה להתנהל עם עניינים כספיים

 • למי שנותן לאחרים ללא הגבלה

 • למי שלא יודע ליצור גבולות ולהגיד "לא"

 • למי שמעניק לעצמו בצמצום

 • למי שמרגיש שמרצה אנשים אחרים

 • למי שקשה לו לקבל מאחרים

 • למי שלא יודע לתת

 •  

כיצד תזהה חוסר איזון בחייך?

קבלה ונתינה הם שני צדדים של אותו מטבע, כאשר צד אחד לא מאוזן, הוא גורר חוסר איזון בצד השני. צד ימין זה החלק הנותן, בעוד צד שמאל זה החלק המקבל.

צד ימין מסמל את האנרגיה הגברית בחיינו, בעוד צד שמאל מסמל את האנרגיה הנשית בחיינו.

לרוב אנחנו מושפעים מדפוסים של קבלה ונתינה שהורינו הנחילו לנו.

 

כאשר סימפטומים שונים בגוף הפיסי מתבטאים בצד ימין, אנו יודעים שהדפוס קשור בדמות גברית בחיינו, לרוב דמות האב, ונכללים בזאת גם בני משפחה ממין זכר, כמו בן זוג, שותף לחיים. אותה דמות גברית דומיננטית בחיינו, הנחילה לנו דפוסים של נתינה, שטבועים בהתנהגותנו ובצורת מחשבותינו.

 

צד ימין לא מאוזן יכול לבטא מצבים של נתינת יתר עד כדי ריצוי, ויתור על צרכים אישיים, דליפת אנרגיה ולכן תחושת עייפות גדולה, תסכול, כעס, מחסור באנרגיה. חוסר איזון יכול להתבטא גם בהיפוך אנרגיה: קושי לתת, מעצור בנתינה, צמצום מתוך פחד שלא יהיה לי מספיק, פחד ממחסור, פחד קיומי מלחלוק עם אחרים את השפע שיש לי.

 

כאשר סימפטומים שונים בגוף הפיסי מתבטאים בצד שמאל, אנו יודעים שהדפוס קשור בדמות נשית בחיינו, לרוב דמות האם, ונכללים בזאת גם בנות משפחה ממין נקבה, בת זוג, שותפה לחיים. אותה דמות נשית דומיננטית בחיינו, הנחילה לנו דפוסים של קבלה, שטבועים בהתנהגותנו ובצורת מחשבותינו.

 

צד שמאל לא מאוזן יכול לבטא מצבים של קושי בקבלה, קושי לקבל שפע בחיינו בכל הרמות, מפרגון והערכה ועד מתנות וכסף. חוסר האיזון יכול להתבטא גם בהיפוך אנרגיה: שאיבת אנרגיה מתמדת מאחרים, תלותיות, טשטוש גבולות, רצון להיות בסביבת אנשים מסוימים שמהם אנחנו שואבים אנרגיה באופן תמידי.

 

חוסר איזון בקבלה ונתינה יכול לעכב זרימת שפע לתוך חיינו, בכל המובנים.

שינוי המצב ואיזון בין ימין לשמאל, בין זכרי לנקבי, בין קבלה לנתינה, ישפר את הזרימה ההרמונית בחיינו, ויביא למקום בריא של אמון מלא על השפע שקיים עבורנו, ועל שיתוף השפע עם בני אדם נוספים.

טיפול זה מאזן בין קבלה לנתינה, ותומך לפי הצורך באנרגיה נשית או באנרגיה גברית. הטיפול ינקה מגופכם סימפטומים פיסיים שונים, מחלות וכאב. טיפול יקר ערך זה, משחרר החוצה דפוסים לא נחוצים, ומשאיר אתכם נקיים, מדויקים ומאוזנים יותר. שפע רב יזרום בחייכם בהרמוניה.

איסוף חלקיקי נשמה

החזרת חלקיקי נשמה זה טיפול ריפוי ייחודי ועוצמתי להשבת חלקיקים/פיסות מהנשמה שלך, שנתלשו ממך בזמן חוויות טראומטיות בחיים אלה וגם בגלגולי חיים קודמים. ריפוי זה מסייע לך לקבל בחזרה חלקים אבודים של נשמתך, ולקרון במלוא השפע שלך להיות בשפע בחייך.

האם אי פעם הרגשת שנשמתך פרחה? האם קרה משבר או אירוע טראומתי בו הרגשת שאיבדת חלקים מעצמך? האם נשימתך נעתקה אי פעם כשחווית פחד גדול וטראומטי? 

במצבים כאלה אנו מאבדים חלקיקים מהשדה האנרגטי שלנו, חלקיקי נשמה, שנתלשים מאיתנו ברגעי טראומה ומשבר, מצבים בהם אנו חווים שבר עמוק, עצב גדול, פחד ואימה...

טיפול להחזרת חלקיקי נשמה, אוסף בחזרה את אותם חלקיקים שאבדו לך במקומות שונים, ויוצר אינטגרציה מחודשת בשדה הנשמה שלך. זהו טיפול עוצמתי, שנותן תחושה של הרגשת שלמות ושלווה.

מה טיפול זה מביא?

• הגדלה וזרימה של שפע בחייך

• העלאת רמת האנרגיה בגוף

• תחושת שלמות עצמית

• תחושת קרקוע ויציבות

• תחושה של מלאות, שמחה ואושר שמימי

למי מתאים הטיפול?

לכל אדם, בכל גיל, בכל מצב בריאותי.