חיתוך כבלים

מהו טיפול שמאני "חיתוך כבלים"?

חיתוך כבלים הוא ריפוי שמאני משושלת הקורנדרוס, שמשחרר אותך מהיאחזויות והיצמדויות, ומכבלים שמגבילים את ההתפתחות שלך.

 

כבלים אלה קושרים אותך לרעיון מסוים, לרגש, למחשבה, לאמונה, לדפוס, להרגל, לזיכרון, לאדם, למערכת יחסים, לחפץ, לרכוש, למקום עבודה, למקום מגורים, ועוד... כבלים אלה מגבילים את הווייתך ואת אפשרויות הבחירה שלך.

 

איך נוצרים כבלים?

כבלים נוצרים בעקבות התניות ותנאים, מניפולציות רגשיות, חוסר ביטחון עצמי, חבלה עצמית, הלקאה עצמית, חוסר באהבה, חוסר אמון, תלותיות, תחושה של ערך עצמי נמוך, תחושה של חוסר, ועוד סיבות רבות וטובות...

 

כאשר אדם נאחז ברעיון מסוים, ואינו יכול להרפות ממנו, ומאמין שקיומו אינו שלם בלעדיו, נוצר כבל הקושר את האדם עם אותו רעיון.

 

האם גם אצלי קיימים כבלים?

לכל אדם עשויים להיות עשרות ומאות כבלים, הקושרים אותו לאנשים, מקומות, חפצים ורעיונות בחייו. למרבית האנשים יש כבלים בחייהם, שנוצרו באופן תת-מודע, וממקום של צורך תלותי.

 

כבלים אלה הם מיתרי אנרגיה מסוגים שונים, שיכולים להרגיש כמו חבלים, שרשראות ברזל, צינורות עבים, סבך של חוטים, גומי אלסטי, רשת דביקה של חוטים וכו', ולכולם מכנה משותף: הם כולאים את האדם בפרספקטיבה מסוימת ומונעים ממנו לראות אפשרויות נוספות, וגם מונעים ממנו לפעול בדרכים אחרות.

 

כבלים אלה מגבילים את תודעתך, את חופש הבחירה שלך ואת מגוון האפשרויות בחייך. כבלים אלה משפיעים על מערך האנרגיה שלך, על פעולותיך ועל הווייתך. כבלים אלה סוחטים ממך אנרגיה, מתישים אותך (בטווח הקצר או הארוך) וגורמים לך להיות תלוי תמיד במקור כוח חיצוני.

מה שאתה לא יכול להרפות הופך לכבל בחייך.

כל הדברים שאתה קשור אליהם יוצרים כבלים בשדה האנרגטי שלך.

 

מה הברכה והתועלת בריפוי שמאני "חיתוך כבלים"

ריפוי שמאני של "חיתוך כבלים" מסייע לך להשתחרר מכבלים מגבילים בחייך, לנתק היאחזויות ולחתוך היצמדויות. ריפוי שמאני זה מביא אותך להיות אדון לחייך ולבחירותיך.

ככל שתשחרר את עצמך מכבלים, כך כמות האנרגיה שלך תגדל.

ככל שתנתק את עצמך מכבלים, כך תוכל לנוע בקלילות רבה יותר וחופש התנועה שלך יגדל.

 

ריפוי שמאני של "חיתוך כבלים" מביא אותך לרמת חיוניות גבוהה, לחופש פעולה ובחירה, לרמת אנרגיה גבוהה יותר בכל הגופים, ולהנהיג את חייך כרצונך.

ריפוי שמאני של "חיתוך כבלים" מחזיר את כוח הבחירה אלייך.

ריפוי שמאני של "חיתוך כבלים" מחזיר את החופש לחייך ואת החירות להיות ישות עצמאית, העושה את בחירותיה ממקור של עוצמה פנימית.

 

עבור מי נועד ריפוי שמאני "שחרור כבלים"?

טיפול זה משרת כל אדם, בכל שלב בחייו, על מנת להשיב לו את כוחו הפנימי.

בכל טיפול ניתן לשחרר כמות מסוימת של כבלים, בהתאם למצב בו האדם מצוי.

טיפול של "שחרור כבלים" הוא עבודת ריפוי עצומה עם התודעה.

כל סשן מביא את הרפואה המדויקת עבור האדם, בהתאם למה שהוא מסוגל להכיל ברגע הנוכחי.

 

דף מחירים

צור קשר

חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים
חיתוך כבלים