שפת האור: גיאומטריה מקודשת

מהי שפת האור?

שפת האור היא שפה שמורכבת מצורות גיאומטריות מקודשות בצבעים שונים. כל צורה גיאומטרית בצבע מסוים נושאת תדר ריפוי.

הצורות הגיאומטריות הן רטטים של אור, עם מאפיינים ותכונות ריפוי, שמסייעות לאדם לשנות מצב תודעה ולהגביר את האור האלוהי בשדה ההילה, בגוף / בגופים, ובדנ"א.

עלייה בכמות ועוצמת האור בשדה האנרגטי מייצרת שני עקרונות מרכזיים: 

  1. שחרור של פסולת, רעלים, דפוסי מחשבה, אמונות מושרשות, וכל מה שאינו מהדהד עם אותם תדרי אור טהורים - פשוט נפלט החוצה מהשדה האנרגטי שלך.

  2. הגברת היכולות והכישרונות שלך, והכרה במי שהנך.

כיצד שפת האור משמשת אותי?

שפת האור נתפרת עבורך כתלבושת של תדרי אור.

דמיין את שדה האנרגיה שלך מתחדש בצורות וצבעים רוטטים, שלהם מאפייני ריפוי גבוהים. תדרים אלה מושכים רטטי אור שונים אל תוך שדה ההילה שלך, שמשפיעים על כל מערכות הגוף:

פיסית, רגשית, אסטרלית, מנטלית, רוחנית, שמיימית.

התדרים של שפת האור עובדים עם מערכת הצ'אקרות והדנ"א, ומשפיעים על כל תא, עצב, רקמה ושריר בגופך. התדרים מאירים את מערך החשיבה שלך, את מערכת הרגשות, מערכת האמונות, וכל מה שמרכיב את המבנה השלם שהינך.

כאשר אתה מתחדש בתלבושת כזאת של אור, כל מערכות גופך מגיבות לתדרים החדשים, ומתחיל תהליך של כיוונון רטטים. הגוף שלך, על כל המערכות שלו, משנה את הרטט בהתאם לתדרים החדשים של תלבושת האור. תהליך זה יכול להימשך מספר שבועות או חודשים, עד שמושגת התאמה מלאה ברטט.

כאשר ההתאמה נוצרת, תלבושת האור הופכת להיות הרטט הטבעי של גופך, של היותך. ואתה מושך לחייך אפשרויות / הזדמנויות / ויחסים התואמים לרטט המחודש שלך.

מה זה גריד?

גריד זה רשת של תדרי אור. למעשה גריד הוא "תלבושת" של תדרי אור.

ישנם סוגים שונים של גרידים המוגדרים על פי מספר התדרים המרכיבים אותם. במילים אחרות, כל גריד (רשת אור) מוגדר על פי מספר הצורות הצבעוניות המרכיבות אותו.

סוגי הגרידים:

גריד המורכב מ 7 צורות גיאומטריות מקודשות

גריד המורכב מ 12 צורות גיאומטריות מקודשות

גריד המורכב מ 49 צורות גיאומטריות מקודשות

גריד המורכב מ 144 צורות גיאומטריות מקודשות

לכל סוג גריד יש את המאפיינים שלו, והוא משפיע על שדה האנרגיה שלך בדרך מסוימת וייחודית.

הגריד הנבנה עבורך הוא אישי ומתואם לפוטנציאל האישי שלך. כל גריד הוא יחיד במינו, ואין גרידים שחוזרים על עצמם. הגריד נבנה במיוחד עבור צרכייך, ועבור העלאת התדר האישי שלך.

מדוע לבחור בשפת האור ככלי ריפוי?

שאלה מצוינת! אכן יש כל כך הרבה כלי ריפוי מופלאים ונהדרים, מדוע דווקא שפת האור?

אחד היתרונות העיקריים של שפת האור שהופך אותו לכלי אור ייחודי ועוצמתי הוא: מרגע שגריד מופעל בשדה ההילה שלך, הוא עובד עימך יום ולילה ללא הפסקה... שדה האנרגיה שלך קורן בתדרי אור גבוהים במשך כל זמן פעילותו של הגריד. זהו שפע מתמשך 24/7, שמשפיע על שדה האנרגיה שלך עד שמושג הרטט המבוקש. זה להיות עטוף כל הזמן בתדרי אור של ריפוי ואהבה, שמשפיעים על התדר האישי שלך ומביאים אותו לרטוט בתיאום והלימה עם תלבושת האור החדשה.

יתרון נוסף הוא, ששפת האור נרקמת לתוך גריד אישי עבורך, שמתואם עם "סיפור חייך" ועם הפוטנציאל האישי שלך. הגריד בנוי עבורך כדי לשחרר ולנקות את מה שאינו משרת אותך יותר, ומזין אותך ברטטים חדשים שמתואמים עם היכולות והעוצמות שלך.

יתרון נוסף: שפת האור זה חגיגה! חגיגה של תדרי אור אלוהיים בשדה ההילה שלך. זו הזנה לגוף, לנפש ולנשמה. זה מזון טהור לישות האור שהינך. אין תחליף לתדרים האלה, והנשמה חוגגת את היותה עם צורות מקודשות אלה!

 

כיצד מתבצע התהליך עם שפת האור?

הנך מוזמן לכתוב לי הודעה למייל:

מה הנושא עבורו את/ה מבקש ריפוי בחייך? זה יכול להיות גם מספר נושאים. כתוב בהודעתך כל מה שנראה לך רלוונטי עבור הריפוי / השינוי שאת/ה מבקש להחיל בחייך, בגופך, או במצב תודעתך.

אני אחזור אלייך בהקדם עם תשובה הכוללת גם את סוג הגריד שיכול לשרת את טובתך העליונה.

במקביל תישלח אלייך בקשת תשלום: דרך פאייפל או העברה בנקאית, לבחירתך.

לאחר העברת תשלום, מתחיל תהליך יצירת הגריד האישי שלך.

תהליך יצירת הגריד אורך בין מספר ימים לשבוע.

בסיום התהליך הגריד נשלח אלייך במייל, כדי שתוכל לעשות עמו היכרות ויזואלית.

שליחת הגריד במייל נועדה כדי שתוכל להדפיס את הגריד, ולתלות בביתך בכל מקום שאתה מוצא נכון וראוי. הגריד המודפס מהווה עבורך תזכורת יומיומית לקיומו בשדה ההילה שלך.

אין צורך לעשות פעולה כלשהיא. כאשר הגריד נשלח אלייך הוא כבר מופעל בשדה ההילה שלך, ועובד עמך 24/7. ביחד עם הגריד אני שולחת לך את המידע הרלוונטי: מה פרק הזמן שהגריד עובד עימך, תאריך התחלה ותאריך סיום של הגריד, וגם כיצד לשטוף את הגריד מההילה שלך, אם ברצונך לסיימו לפני התאריך המוגדר. 

דוגמאות לגרידים

מה שנותר לך עכשיו זה לשלוח את הודעתך ולצאת לדרך!

שלחו כאן הודעתכם

ואחזור אליכם בהקדם האפשרי !