תודעת חסר

בואו נסתכל מחדש על המילה "מינוס". מה המשמעות של "מינוס"?


מינוס זה מחסור באנרגיה. זו האנרגיה ההפוכה ל"יש", למה שקיים. "מינוס" זו אנרגיה שאינה קיימת ברשותכם, ואתם בכל זאת מנצלים אותה לשירותכם.

 

שימוש באנרגיה / במקורות / במשאבים שאינם קיימים אצלכם זה לחיות על חשבון "מאגר אנרגטי" של מישהו אחר. כלומר, אתם שואבים אנרגיה מבאר שאינה שלכם. שאיבה זו יוצרת היחלשות בשדה האנרגטי שלכם, כי אתם נמצאים כל הזמן במצב של חוסר! ככל שתמשיכו להשתמש באנרגיה חיצונית זו, כך החוסר יגדל עוד ועוד.  

מחסור בכסף, "מינוס" בבנק הינו סממן לתודעת-חוסר בחיים, דבר שיכול להתבטא בתחומים מגוונים בחיים, למשל: במערכות יחסים (אין איזון בקבלה ובנתינה), ברגשות (תחושה שחייבים לי, תחושה של קורבנות...), באוכל שאתם אוכלים (ג'אנק-פוד, אוכל חסר מינרלים וויטמינים...), בלבוש שלכם (בגדים ישנים, חורים בבגדים או בנעליים, תפרים פרומים, כפתורים חסרים...), בדיבור ("אין לי אפשרות", "אני לא יכול"...), במחשבות ובכל ההתנהלות היומיומית.

 

תודעת-חוסר אינה מתחילה בחשבון הבנק שלכם, אלא עמוק יותר פנימה... חישבו עם עצמכם מתי התחלתם להרגיש שאזלה האנרגיה שלכם? מתי הרגשתם מרוקנים? ומתי התחלתם להשתמש באנרגיה של מישהו אחר כפיצוי על כך שאין לכם?

 

כשמגיעים למקום שבו מרגישים שהאנרגיה מדולדלת, מקום שכוחות החיים שלכם נחלשים, ייטב יהיה שתתחילו בפעולות שיחזקו אתכם ואת האנרגיה בשדה האנרגטי שלכם ובגופכם!

להלן כמה הצעות מועילות לסייע לאנרגיה להתהפך, להפוך ממינוס לפלוס:

 

  • נשימות עמוקות ומלאות במודע! נשמו עמוק פנימה את אנרגיית החיים, מלאו את גופכם האנרגיה הזאת, הרגישו שאתם ראויים לחיים האלה, שאתם ראויים שאנרגיה עצומה תזרום בגופכם!

  • איכלו אוכל בריא ומזין! דגש על מזונות ירוקים טריים מהצומח (הרבה ירוק! שם יש עושר של אנרגיה..).

  • היפטרו מבגדים ישנים ובלויים (כאלה שאתם סוחבים איתכם שנים), בגדים פרומים או עם חורים (אותו הדבר לגבי נעליים), זה מעיד על חורים בהילה, שמרוקנים אתכם שוב ושוב מאנרגיה וגם משאירים אתכם פרוצים לאנרגיות אחרות.

  • הטיבו את שנת הלילה שלכם: זהו זמן של התרעננות לגוף ולנשמה, של הטענה מחדש באנרגיה. שינה לקויה, הפרעות בשינה (כן, ברור שגם בגלל הדאגות של החוסר!) ממשיכים לסובב אתכם באותו מעגל קסמים של תודעת-חוסר.

  • פנקו את עצמכם מתוך נתינה של הלב אחת לשבוע! עשו עבור עצמכם משהו שגורם לכם להרגיש טוב, לחייך, להרגיש בהודיה. למשל: טיול בטבע, הליכה על חוף הים, שחייה במים, ריקוד עם מוסיקה שאתם אוהבים וכו'... הנתינה הזאת לעצמכם תרחיב את ליבכם ותמשוך אנרגיה רעננה לשדה שלכם.

  • מלאו את עצמכם באנרגיה של הטבע! כשמרגישים בחוסר, כשלא יודעים מאיפה להביא עוד אנרגיה – יוצאים לטבע! הטבע הוא לרשות כולנו, והוא יעניק לכם בשמחה מהעושר שקיים בו. נשמו את הירוק הרענן, ראו את היופי שבפרחים, בעצים, חבקו עץ... תנו לאנרגיה לחלחל לתוככם ותראו איזה פלאים מתרחשים.

זכרו שאתם מבקשים לעשות היפוך אנרגיה: לעבור מתודעת-חוסר לתודעת שפע! לכן, אינכם רוצים להקטין את המינוס בבנק או לשרוד את החודש, אלא אתם מבקשים לחיות ברווחה מתוך אנרגיה שקיימת ברשותכם! ולא רק זה! אתם מבקשים להיות הבוראים והיוצרים של אנרגית שפע מתמיד! הימצאות בתודעת שפע היא לדעת איך לייצר אנרגיה, איך לאפשר לאנרגיה לזרום (בלי להיתקע, בלי מחסומים, בלי הגבלות), להכיר מה זאת אנרגיה וכיצד להשתמש בה!

 

אתם מבקשים להיות בצד המלא של החיים ולא בצד החסר! אתם מבקשים להגדיל את הנוכחות שלכם בחיים, את האור שלכם, את החיות שבכם, את החיוניות, ולהקרין את כוחכם האלוהי!